رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

روز جمعه هفتم آذر ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی پنج‌شنبه ۶ آذر ماه، با رشد ۱۳.۵ دلاری، به یک هزار و ۹۷۵ دلار رسید.


به گزارش معدن مدیا به نقل از فلزات آنلاین، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز جمعه هفتم آذر ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (پنج‌شنبه ۶ آذر ماه)، ۰.۷ درصد، معادل ۱۳.۵ دلار رشد داشت. به گونه‌ای که در پنج‌شنبه ۶ آذر ماه، آلومینیوم یک هزار و ۹۶۱ دلار و ۵۰ سنت ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به یک هزار و ۹۷۵ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز جمعه هفتم آذر ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، ۰.۵ درصد، معادل ۹ دلار کاهش داشته و از قیمت یک هزار و ۹۸۴ دلار به ازای هر تن به یک هزار و ۹۷۵ دلار به ازای هر تن رسیده است.

میانگین موجودی این فلز در انبارهای بورس فلزات لندن نیز با ۲۰ تن کاهش از یک میلیون و ۳۹۹ هزار و ۲۵۲ تن در هفته گذشته به یک میلیون و ۳۷۸ هزار و ۲۵ تن در هفته اخیر رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.