رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

معاون امورمعادن و صنایع معدنی سازمان صمت چهارمحال و بختیاری با اعلام خبر افزایش ۱۴ درصدی استخراج مواد معدنی در این استان، گفت: بیش از پنج میلیون و ۶۰۰ هزار مواد از ۱۰۷ معادن فعال این استان استخراج شده است.


به گزارش معدن مدیا به نقل از شاتا ، معاون امورمعادن و صنایع معدنی سازمان صمت چهارمحال و بختیاری با اعلام خبر افزایش 14 درصدی استخراج مواد معدنی در این استان، گفت: بیش از پنج میلیون و 600 هزار مواد از 107 معادن فعال این استان استخراج شده است.

مهرداد قاسمی گفت: بیش از پنج میلیون و 600 هزار مواد از 107 معادن فعال این استان استخراج شده است.

معاون امورمعادن وصنایع معدنی سازمان صمت چهارمحال و بختیاری گفت: استخراج این مواد معدنی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل آن 14 درصد افزایش یافته است.

معاون امورمعادن و صنایع معدنی سازمان صمت چهارمحال و بختیاری افزود: مواد استخراج شده این معادن شامل سنگ لاشه، سنگ‌نما، سیلیس، سنگ گچ، خاک ‌نسوز، سنگ‌های تزئینی ومواد اولیه سیمان است.

قاسمی گفت: مواد معدنی استخراج شده علاوه بر صنعت ساختمانی در صنایع فولاد، ذوب‌آهن، آلومینیوم، صنایع نسوز و ساینده‌ها، تولید گچ، شن و ماسه، صنایع سیمان و تهیه آجرهای شاموتی کاربرد ویژه‌ای دارند.

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.