رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

میزان تولید فولاد خام ایران طی ماه جولای ۲۰۲۰ میلادی، ۱۴٫۴ درصد افزایش یافت. این در حالی است که میانگین تولید فولاد خام جهانی در این ماه، ۲٫۵ درصد کاهش داشت.


به گزارش «معدن مدیا» و به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، ایران طی ماه جولای امسال، ۲ میلیون و ۳۳۹ هزار تن فولاد خام تولید کرد. این رقم در مدت مشابه سال میلادی گذشته، ۲ میلیون و ۴۵ هزار تن بود.
همچنین، ایران طی ۷ ماه سال ۲۰۲۰ میلادی، ۱۶ میلیون و ۲۲۵ هزار تن فولاد خام تولید کرد که در مقایسه با رقم مدت مشابه سال گذشته میلادی (۱۴ میلیون و ۶۴۴ هزار تن)، ۱۰٫۸ درصد رشد نشان می دهد.

کاهش ۵٫۳ درصدی فولاد خام جهانی (طی ۷ ماهه)

به گزارش انجمن جهانی فولاد، ۶۴ کشور تولیدکننده، از ابتدای ماه ژانویه تا پایان ماه جولای امسال، یک میلیارد و ۲۷ میلیون و ۴۰۹ هزار تن فولاد خام تولید کردند که نسبت به میزان محصول تولیدشده در مدت مشابه سال گذشته میلادی (یک میلیارد و ۸۴ میلیون و ۶۰۶ هزار تن)، ۵٫۳ درصد کاهش نشان می‌دهد.
میزان تولید فولاد خام این شرکت‌ها طی ماه جولای نیز با ۲٫۵ درصد کاهش نسبت به مدت مشابه سال گذشته (۱۵۶ میلیون و ۶۷۹ هزار تن)، ۱۵۲ میلیون و ۶۹۴ هزار تن بود.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.