رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

روز سه‌شنبه ۹ دی ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین ۴۷ دلار افزایش داشته و به هفت هزار و ۸۴۰ دلار رسیده است.


به گزارش معدن مدیا به نقل از فلزات آنلاین ، روز سه‌شنبه ۹ دی ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین ۴۷ دلار افزایش داشته و به هفت هزار و ۸۴۰ دلار رسیده است.

قیمت مس در روز ۹ دی ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز پنج‌شنبه ۰٫۶ درصد رشد داشت و نسبت به هفته پیشین ۱٫۱ افزایش را تجربه کرد و به هفت هزار و ۸۴۰ دلار رسیده است.

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز سه‌شنبه ۹ دی ماه، ۰٫۵ درصد، معادل ۴۲ دلار نسبت به روز معاملاتی پیش افزایش داشت. قیمت سه ماهه فلز سرخ نسبت به هفته پیش یک درصد رشد داشته است.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر در نمودار بالا قابل مشاهده است. طبق این نمودار، موجودی این فلز در انبارهای بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه ۹ دی ماه، با کاهش دو هزار و ۱۲۵ تن نسبت به روز معاملاتی پیش از آن همراه بوده و از ۱۱۶ هزار و ۱۰۰ تن به ۱۱۳ هزار و ۹۷۵ تن رسیده است.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.