رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با نماد کچاد گزارش فعالیت یک ماهه منتهی به ۳۰ آبان ماه ۹۹ خود را منتشر کرد و بر اساس آن میزان رشد فروش کچاد در ۸ماهه ۹۹ با رشد ۹۸٫۵درصدی همراه شده و فولاد محصول پرفروش صادراتی چادرملو بوده است.


به گزارش معدن مدیا به نقل از ایراسین، میزان فروش ماهیانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در آبان ماه امسال برابر با ۲۶,۲۹۶,۵۰۲ میلیون ریال بوده است که از این میزان فروش، سهم بازار داخلی ۲۳,۲۱۷,۱۱۱ میلیون ریال بوده و درآمد حاصل از صادرات محصولات چادرملو به مقدار ۳,۰۷۹,۳۹۱میلیون ریال ثبت شده است.

بیشترین میزان فروش داخلی شرکت چادرملو در آبان ماه امسال، کنسانتره آهن (خشک ) بوده است. به این شکل که از فروش ۶۸۰,۶۶۲تن از این محصول مبلغ ۱۲,۴۳۲,۸۰۶ میلیون ریال بدست آمده است.

بیشترین میزان فروش صادراتی شرکت در آبان ماه امسال، فولاد بوده است که از فروش ۲۹هزارو۹۳۲تن فولاد مبلغ ۳,۰۷۹,۳۹۱ میلیون ریال بدست آمده است .

این گزارش می‌افزاید: شرکت معدنی و صنعتی چادرملو از ابتدای سال مالی جدید یعنی از ابتدای فروردین ماه ۹۹ تا انتهای مهرماه درآمد حاصل از فروش آن ۱۰۰,۰۰۰,۰۵۵میلیون ریال بوده است که از این میزان سهم بازار داخلی به میزان ۷۸,۰۰۹,۷۳۷میلیون ریال بوده و بیشترین محصول به فروش رفته نیز کنسانتره سنگ آهن خشک بوده است ( از فروش ۳میلیون و ۳۷۶هزارو۶۷۷تن رقم ۴۰,۶۸۹,۷۰۴میلیون ریال بدست آمده است.

همچنین صادرات انجام شده توسط چادرملو در این مدت به مقدار ۲۱,۹۹۰,۳۱۸میلیون ریال بوده است و در این بازه زمانی بیشترین محصول فروخته شده از لحاظ درآمدی فولاد بوده است؛ به گونه ای که از فروش ۳۳۲,۲۹۸تن فولاد کل درآمد صادراتی شرکت حاصل شده است.

با نگاهی بر عملکرد ۸ماهه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو می‌بینیم این شرکت از ابتدای فرودین ماه تا انتهای آبان ۹۹ درآمد حاصل از فروش خود را به مقدار ۱۲۶,۲۹۶,۵۵۷میلیون ریال به ثبت رسانده است که در مقایسه با عدد ثبت شده در مدت مشابه سال گذشته که ۶۳,۵۹۷,۰۳۰میلیون ریال بوده با رشد نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال۹۸ رشد ۹۸٫۵ درصدی همراه شده است.

لازم به ذکر است از کل درآمد ۸ماهه ۹۹ چادرملو، میزان فروش در بازار داخلی ۱۰۱,۲۲۶,۸۴۸میلیون ریال بوده و همانند ۷ماهه نخست سال محصول پرفروش کنسانتره سنگ آهن خشک بوده است. سهم بازار صادراتی نیز ۲۵,۰۶۹,۷۰۹میلیون ریال بوده و محصول پرفروش صادراتی این شرکت نیز فولاد بوده است.

در این مدت ۸ماهه تولید ۶۵۲,۲۱۹تن فولاد، آهن اسفنجی یک میلیون و ۵۳هزارو۴۱۷تن، گندله ۲میلیون و ۴۵۹هزارو۲۶۷تن، آپاتیت ۴۲,۴۷۳تن، سنگ آهن دانه بندی شده ۲۳۴,۶۷۵تن و کنسانتره سنگ اهن نیز به مقدار ۶میلیون و ۸۹۵هزارو۶۲تن تولید شده است.

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.