رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

با هدف توسعه همکاری‌های مشترک و همه‌جانبه علمی، پژوهشی و فناوری و استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود، ایمان عتیقی مدیرعامل شرکت گل‌گهر و محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کشور تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.


به گزارش معدن مدیا به نقل از روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، ایجاد زمینه‌های مناسب جهت بهره‌گیری از توانمندی‌ها و خدمات متقابل، برگزاری نشست‌های علمی مشترک و حضور اساتید دانشگاه و انتقال تجربیات، تربیت و آموزش نیروی انسانی متخصص و مهارت‌محور مورد نیاز طرفین با استفاده از ظرفیت‌های دانشگاهی، بسترسازی برای حمایت از ایده‌های خلاقانه، نوآورانه و فناورانه و… ازجمله محورهای این تفاهم است.

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در نشست عقد این تفاهم‌نامه اظهار داشت: معتقد هستیم ارتباط صنعت و دانشگاه از ضروری‌ترین مناسبات هر جامعه‌ای است که به رشد و شکوفایی این دو حوزه و توسعه علمی و فناوری کشور می‌انجامد.

ایمان عتیقی افزود: ارتباط صنعت و دانشگاه از یک سو می‌تواند از عوامل شتاب‌دهنده فعالیت‌های پژوهشی شرکت‌های صنعتی باشد و از سوی دیگر موجبات بهره‌گیری دانشگاه‌ها از تجارب صنعتگران و زیرساخت‌های صنعت شود.