رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

روز سه‌شنبه هفتم بهمن ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی دوشنبه ۶ بهمن ماه، با افزایش ۱۴ دلاری، به دو هزار و ۲۵ دلار و ۵۰ سنت رسید. آلومینیوم در روز دوشنبه نیز رشد ۳۶ دلاری را تجربه کرده بود.


به گزارش معدن مدیا به نقل از فلزات آنلاین، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز سه‌شنبه هفتم بهمن ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (دوشنبه ۶ بهمن ماه)، ۰.۷ درصد، معادل ۱۴ دلار رشد داشت. به گونه‌ای که در دوشنبه ۶ بهمن ماه، آلومینیوم دو هزار و ۱۱ دلار و ۵۰ سنت به هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۲۵ و ۵۰ سنت به ازای هر تن رسید.

همچنین روز سه‌شنبه هفتم بهمن ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، رشد ۳.۸ درصدی معادل ۷۴ دلار افزایش داشته و از قیمت یک هزار و ۹۵۱ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن به دو هزار و ۲۵ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن رسیده است.

میانگین موجودی این فلز در انبارهای بورس فلزات لندن نیز با پنج هزار و ۱۰۰ تن افزایش از یک میلیون و ۴۱۴ هزار و ۶۷۵ تن در هفته گذشته به یک میلیون و ۴۱۹ هزار و ۷۷۵ تن در هفته اخیر رسیده است.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.