رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

معاون استاندار و فرماندار ویژه نیشابور با بیان اینکه مجتمع فولاد خراسان در صحنه‌های گوناگون مورد نیاز مسئولیت‌پذیرانه، به هنگام و پیگیر به شکلی همه‌جانبه ایفای نقش کرده است، گفت: حضور این ابرشرکت صنعتی در نیشابور و استان، مایه دلگرمی بوده و برکات فراوانی به ویژه برای شهرستان‌های نیشابور، فیروزه و زبرخان داشته است.


به گزارش معدن مدبا به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد خراسان، علیرضا قامتی، معاون استاندار و فرماندار ویژه نیشابور اظهار داشت: حضور همه‌جانبه و به هنگام فولاد در صحنه «مسئولیت‌های اجتماعی» موجب دلگرمی بوده‌ است.

وی صبح شنبه، ١۶دی ماه، در نشستی با علی اکبر لبافی، عضو هیئت‌مدیره مجتمع فولاد خراسان و همراهان، با اشاره به نقش‌ آفرینی فولاد خراسان به عنوان معین اقتصادی منطقه ۵ خراسان رضوی، افزود: مدیریت این شرکت، به ویژه در یک سال اخیر، در عرصه‌های گوناگون از مقابله با کووید ١٩ و پیامدهای آن گرفته تا حمایت از آموزش و اشتغال در شهرستان، کمک به مدیریت شهری و حتی ایجاد نشاط اجتماعی گام‌هایی جدی برداشته است.

عضو هیئت‌مدیره فولاد خراسان هم در این دیدار با اعلام حمایت هیئت‌مدیره شرکت و نمایندگان سهامداران عمده مجتمع از ایفای مسئولیت‌های اجتماعی، از برنامه‌های زیربنایی فولاد در زمینه توسعه پایدار، نظیر ورود به مسئله بازچرخانی پساب برای کمک به کاهش مصرف آب و تقویت تراز آب دشت نیشابور و نیز انتقال آب از دریای عمان به مناطق کم آب شرق کشور خبر داد و بیان کرد: شرکت در ایفای مسئولیت اجتماعی خود در توسعه و آبادانی منطقه در کنار دستگاه‌های مسئول و حاکمیتی راسخ است.

گفتنی است در این دیدار که معاونان فرماندار نیشابور نیز حضور داشتند، شهرام بقراط، مدیر روابط عمومی مجتمع گزارشی از فعالیت‌های یک سال گذشته شرکت در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی ارائه داد.

به گفته بقراط، با حمایت قاطع دکتر غفوری، مدیرعامل شرکت، مجتمع فولاد خراسان در یک سال و نیم اخیر، اقداماتی همچون پشتیبانی از «آموزش های کاربردی فنی و حرفه‌ای» و تقویت خوداشتغالی به ویژه با هدف «ارتقای بهره‌وری مشاغل بومی»، «حمایت از طرح‌های اشتغال‌زا» نظیر راه‌اندازی کارگاه‌های خیاطی صنعتی برای زنان سرپرست خانوار، همکاری و کمک‌های گوناگون برای «مقابله با تبعات پاندمی کرونا» ازجمله تامین رایگان اکسیژن بیمارستان و تهیه ابزارهای ارتباطی هوشمند برای آموزش مجازی دانش‌آموزان نیازمند، «مشارکت در بهسازی سیما و منظر شهری»، حمایت از تحقیقات علمی برای «ارتقای بهره‌وری دام سبک»، راه‌اندازی «پویش‌های نیکوکارانه» برای تهیه امکانات مورد نیاز مدافعان سلامت، بسته‌های معیشتی برای آسیب‌دیدگان شیوع کرونا و نیز آزادسازی زندانیان محکوم جرایم مالی غیرعمد و ده‌ها خدمت اجتماعی دیگر را اجرا کرده و این خدمت‌رسانی‌ها با تاکید مدیرعامل و حمایت هیئت‌مدیره شرکت ادامه دارد.

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.