رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

ایـرج موفق، رئیــس سازمان صنـعت، معدن و تجارت استان اصفهان، از نحوۀ اعمال مؤثـر شیوه‌های پیشگیری و کنترل بیماری کرونا و رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در شرکت فولاد مبارکه قدردانی کرد.


به گزارش معدن مدیا به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه، ایرج موفق با اشاره به نامۀ قدردانی معاون استاندار اصفهان و دبیر ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا و نیز گزارش ارائه‌شده توسط دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: اقدامات صورت‌گرفته در شرکت فولاد مبارکه به‌منظور رصد مناسب سلامت کارکنان و مدیریت فرایند تشخیص و پیشگیری از ابتلای کارکنان به‌عنوان یک الگوی موفق قابل‌ارائه به دیگر شرکت‌هاست و اقدامات حمایتی این شرکت از جبهۀ بهداشت و سلامت استان نیز امری ستودنی و تأثیرگذار در درمان بیماران کرونایی بوده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان در ادامه ابراز امیدواری کرد الگوی عملکردی شرکت فولاد مبارکه، با هدف ترویج و آموزش به سایر واحدهای صنعتی، معدنی و صنفی اصفهان، در قالب همکاری با سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مورداستفاده و بهره‌برداری قرار گیرد.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.