رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی طی پی نوشتی خطاب به مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی ( شستا ) از عملکرد ذوب آهن اصفهان در تملک معدن زغال سنگ سواد کوه قدردانی کرد و آن را کاری در خور ستایش و شایسته تقدیر دانست.


به گزارش معدن مدیا به نقل از روابط عمومی ذوب آهن بر این اساس در جلسه اخیر هیأت مدیره ذوب آهن اصفهان که چهارشنبه هشتم بهمن ماه در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش شرکت برگزار شد با اهداء لوح تقدیر از سوی منصور یزدی زاده مدیرعامل و علی احمدیان رئیس هیات مدیره از محمد جعفر صالحی معاون خرید به نمایندگی از گروه همکارانی که در اقدام مذکور، عملکرد موفقی داشتند، تقدیر شد.

متن این لوح بدین شرح است :

جناب آقای محمد جعفر صالحی

معاون محترم خرید ذوب آهن اصفهان

خداوند را شاکریم که بار دیگر با تلاش و درایت جنابعالی و همکاران محترمتان،گام مهمی در جهت تامین پایدار مواد اولیه شرکت برداشته شد و به ویژه اهتمام و دوراندیشی در تملک معادن زغال سنگ سوادکوه در خور سپاس و تقدیر است. این اقدام مدبرانه، پی نوشت جناب آقای دکتر شریعتمداری مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را به آقای دکتر محمد رضوانی فر مدیرعامل محترم شستا به شرح زیر به دنبال داشت که برگ زرینی در کتاب افتخارات این مجتمع عظیم صنعتی است:

کار در خور ستایشی صورت گرفته است،شایسته تقدیر است.

بدینوسیله مراتب قدردانی و سپاس هیأت مدیره محترم را تقدیم و ضمن آرزوی سلامتی و سربلندی ، توفیق روزافزون جنابعالی در پیشبرد اهداف شرکت را از درگاه ایزد منان خواستارم .

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.