رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو اعلام کرد: طی ۹ ماهه امسال، بیش از ۱۹۹ میلیارد ریال طرح پژوهشی و پایان نامه دانشگاهی با مشارکت دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی در ایمیدرو تصویب شد.


به گزارش معدن مدیا به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، غلامرضا ملاطاهری با بیان این مطلب اظهار داشت: طی ۹ ماهه امسال، ۳۴ طرح پژوهشی کاربردی در قالب پروژه ، موافقتنامه و پایان نامه تحصیلات تکمیلی تقاضامحور از طریق قرارداد با دانشگاه ها و مرکز پژوهشی اجرایی شدند.
وی ادامه داد: همچنین طی این مدت، از ۶ مورد همایش تخصصی و چاپ کتاب توسط ایمیدرو حمایت شد و تامین اعتبار فرآیند حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی مرکز تحقیقات فرآوری کرج به ارزش ۵ میلیارد ریال از سوی این سازمان انجام شد.

برگزاری ۶۰۴ دوره آموزشی برای معادن خصوصی

مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو با بیان اینکه این سازمان طی یک سال گذشته، ۶۰۴ دوره آموزشی برای بخش خصوصی برگزار کرده است، تصریح کرد: در این دوره ها، ۱۰ هزار و ۲۶۲ نفر شرکت کرده و ۱۹۲ هزار و ۲۳۰ نفر – ساعت آموزش برگزار شد.
وی افزود: این دوره های آموزشی در سطوح کارگری و کارشناسی، ویژه معادن زیرزمینی زغال سنگ، ویژه رانندگان معادن بخش خصوصی و تربیت تکنسین معدن (چالزنی، آتشباری و حفاری، استخراج معادن زیرزمینی، استخراج و تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی و فرآوری مواد معدنی) بوده است.

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.