رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در بازدید از هلدینگ آتیه ‌‌فولاد نقش‌ جهان گفت: از آنجا که همه سهام‌داران حقیقی هلدینگ آتیه‌‌ فولاد نقش‌ جهان از کارکنان بازنشسته و شاغل فولاد مبارکه هستند، حمایت شرکت فولاد مبارکه از هلدینگ آتیه ‌‌فولاد نقش ‌جهان صرفا در جهت منافع اقتصادی نیست، بلکه در راستای رفاه حال سهام‌داران و کمک به تامین معیشت آنان است.


به گزارش معدن مدیا به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه، حمیدرضا عظیمیان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه از ابتدای مدیریت بر شرکت فولاد مبارکه بر توجه به معیشت کارکنان، امنیت و ایمنی در کار تاکید کرده‌ایم، اظهار داشت: ایجاد آرامش در دوران بازنشستگی در شرکت آتیه ‌فولاد نقش ‌جهان یک رسالت مهم برای این شرکت است و هر اقدامی برای بازنشسته‌ها قطعا بازخورد مثبتی برای شرکت در بر خواهد داشت.

وی با تقدیر از وجدان عمومی کارکنان شرکت فولاد مبارکه افزود: چنانچه برای نیروی کار مشخص شود که مدیریت در راستای منافع آن‌ها اقدام می‌کند، با انگیزه مضاعف کار و تلاش خواهند کرد.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با اشاره به اینکه حاشیه سود بالا در بورس ممکن است فریبنده باشد بیان کرد: تلاطم‌ها و رونق بازار سرمایه می‌تواند به‌طور کاذب در افزایش حاشیه سود موثر باشد، ولی باید مراقب بود و با تعریف یک حاشیه سود مطمئن و منطقی افزایش سرمایه سهام‌داران را تضمین کرد.

مدیرعامل هلدینگ آتیه‌‌ فولاد نقش‌جهان نیز در این دیدار تصریح کرد: شرکت آتیه ‌‌فولاد نقش‌جهان همواره همراه و تابع دستورالعمل‌های شرکت فولاد مبارکه بوده است.

حسین کفعمی ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در این شرکت، ابراز کرد: هلدینگ آتیه ‌‌فولاد نقش‌ جهان با کادر مجرب و 12 شرکت توزیع ورق فولادی در کشور، به‌ویژه در استان‌های کم ‌برخوردار، مشغول فعالیت است.

وی اضافه کرد: در ابعاد مختلف، نظارت بر عملکرد کارکنان این هلدینگ مطابق با استراتژی شرکت فولاد مبارکه است.

گفتنی است هلدینگ آتیه ‌‌فولاد نقش‌ جهان از آبان ماه سال جاری به شرکت فولاد مبارکه ملحق شده و شرکت فولاد مبارکه با خریداری 31 درصد سهام، این شرکت را به زیرمجموعه خود وارد کرده است. هلدینگ آتیه ‌‌فولاد نقش ‌جهان با استراتژی فعالیت در دو زنجیره تامین، فروش و خدمات فولاد، در زمینه بورس، تولید ورق‌های پوشش‌دار، تولید و عرضه انواع پودرهای میکرونیزه بنتونیت، آهک کلسینه و هیدراته، فروش و صادرات محصولات فولادی و همچنین تولید لوله‌های مانیسمان، در قالب یک شرکت مادر هلدینگ با ۲۰ شرکت زیرمجموعه با ترکیب سهام‌داری فعالیت می‌کند.