رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: در گذشته و در بهترین حالت بالغ بر ۲۵ پاکت جهت مزایده‌های استان ارسال شد که هم‌اکنون بیش از ۱۰۰ پاکت شرکت در مزایده دریافت شده است.


به گزارش معدن مدیا به نقل از ایسنا ، داوود شهرکی ۲۵ دی ماه در جلسه بازگشایی پاکات مزایده عمومی محدوده‌های اکتشافی، مجوزهای برداشت، گواهی کشف و پروانه‌های بهره‌برداری استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: این موضوع نشان از نتیجه چند اتفاق است که نگاه ویژه سرمایه‌گذاران به سرمایه‌گذاری در حوزه معدن، نگاه ویژه مدیران وزارت صمت، استاندار و مدیران استانی و رسانه‌ها و اطلاع‌رسانی مناسب از آن جمله است.

وی افزود: بخش خصوصی و بخش دولتی خوشبختانه سرمایه‌گذاری‌های مناسبی در زمینه‌های مختلف ازجمله اکتشاف در استان انجام داده‌اند و هم اکنون شاهد گزارش‌های خوبی از شناسایی معادن در استان هستیم.

رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سرمایه‌گذاری‌ها در حوزه معدن به ویژه در زمینه طلا، مس و آهن در جنوب استان شکل گرفته و تا پایان سال ۹۹ اتفاقات خاصی در این حوزه‌ها خواهد افتاد که به موقع اطلاع‌رسانی می‌شود.

شهرکی در زمینه مزایده معادن استان بیان کرد: این مزایده ها به صورت کاملا شفاف برگزار شد و نمایندگان دستگاه‌های نظارتی و مرتبط هنگام بازگشایی پاکات حضور دارند و عدالت و ضوابط به صورت کامل رعایت گردیده است و هیچ استثنایی برای شرکت‌کنندگان نیست تا ان‌شاالله این مزایده منجر به اتفاقات موثر و احیای معادن ابطالی در استان شود.

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.