رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

بانک ملت در طرح‌های توسعه چادرملو مشارکت می‌کند. مدیرعامل بانک ملت به همراه مدیران و کارشناسان این بانک پس از بازدید از واحدهای فولادی در مجتمع صنعتی چادرملو در نشستی با مدیرعامل چادرملو و از طرح‌های توسعه این شرکت آگاهی یافتند. به دنبال این نشست بانک ملت برای مشارکت و سرمایه‌گذاری در پروژه‌های توسعه بخش چادرملو آمادگی کامل خود را اعلام کرد.


به گزارش معدن مدیا به نقل از دنیای اقتصاد ، مدیرعامل بانک ملت با اظهار خرسندی از وجود چنین شرکت‌های موفق در امر تولید و توسعه کشور گفت: رشد و توسعه اقتصادی نیازمند برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری شجاعانه است که در مدیریت چادرملو مشاهده می‌شود، به همین دلیل بانک ملت نیز با تمام توان تمایل خود را برای مشارکت در سرمایه‌گذاری در طرح‌های آتی چادرملو اعلام می‌کند. ناصر تقی‌زاده، مدیرعامل و عضو هیات‌مدیره چادرملو نیز بابیان نقش و جایگاه چادرملو در توسعه اقتصادی کشور با ایجاد واحدهای تولیدی، اشتغال‌زایی و ارزآوری افزود: افتخار می‌کنیم که گام‌های عملی در جهت رونق تولید و امیدآفرینی در جامعه برمی‌داریم و از هرگونه حمایت سرمایه‌گذاران به‌ویژه بانک‌ها استقبال می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.