رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

به دلیل افزایش زمان تولید، قیمت صادراتی آهن خام برزیل افزایش یافت.


به گزارش معدن مدیا به نقل از متال بولتن ، قیمت صادرات آهن خام برزیل روند بدبینانه تری را در بازار جهانی تجربه کرد و در طول هفته تا جمعه ۲۸ می بالا بود که دلیل آن طولانی بودن زمان تولید است.

ارزیابی Fastmarkets برای صادرات آهن خام برزیل در روز جمعه ۶۲۰ دلار در هر تن در مقایسه با ۶۱۰-۶۲۰ دلار در هر تن فوب یک هفته قبل بود. آخرین فروش از جنوب برزیل ۶۲۰ دلار در هر تن فوب شنیده می شود. منابع گفتند پیشنهادات فعلی ۶۲۰-۶۳۰ دلار به ازای هر تن فوب بوده است. یک منبع گفت: “قیمت سنگ آهن بسیار افت کرد که این امر قیمت های فولاد و بازار آهن خام را تحت تاثیر قرار می دهد.

اما تأمین کنندگان سفارشات زیادی دارند و می توانند صبر کنند و ببینند که وضعیت چطور تغییر خواهد کرد.” منبع دیگری گفت: “بازار قراضه در ایالات متحده داغ است و تقاضای داخلی آهن خام بسیار خوب است. بنابراین در حال حاضر تامین کنندگان وضعیت بسیار خوبی دارند.” ارزیابی قیمت Fastmarkets برای صادرات آهن خام برزیل در ۲۸ می ۶۵۰ دلار در هر تن بود ، در حالی که در ۲۱ می ۶۳۵ دلار در هر تن بود.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.