رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

در هفتمین همایش استیل پرایس که در هتل المپیک تهران برگزار شد، هیئت برگزاری جایزه SEA را به ناصر تقی زاده، مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو به پاس زحمات وی در صنعت فولاد و سنگ آهن ایران اهدا کرد.


به گزارش معدن مدیا و به نقل از فلزات آنلاین، هفتمین همایش استیل پرایس با موضوع نوآوری در تولید و فروش برگزار شد. در این همایش هیئت برگزاری، جایزه سالانه صنعت فولاد موسوم به SEA را که از فعالان صنعت فولاد نظرسنجی کرد بود، به پاس خدمات ناصر تقی زاده، مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو به وی اعطا کرد. وی از پیشگامان طرح انتقال آب خلیج فارس بود.

تقی زاده همچنین دانش‌آموخته رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه شهید باهنر کرمان است. وی که ۴۲ سال از عمرش را وقف خدمت به کشور کرده است، در سازمان‌ها و نهادهای مختلفی مانند بنیاد امور مهاجرین جنگ تحمیلی، جهاد سازندگی و جهاد دانشگاهی، کار کرده است. مدیریت امور اقتصادی استانداری کرمان، مدیریت صنایع سنگین استان کرمان، فرمانداری بم، مدیرعاملی شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه، مدیرعاملی گل‌گهر، مجری پروژه آلومینا خلیج‌فارس و مدیر فولاد شاهین بناب آذربایجان از جمله مهم‌ترین پست‌هایی است که در کارنامه خود ثبت کرده است.

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.