رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو گفت: چادرملو همواره خود را متعهد به ایجاد زیرساخت‌های توسعه در مناطق در حال فعالیت خود می‌داند و برای ساخت پروژه جاده بهاباد به دربند یزد بالغ بر یک هزار و ۴۴۵ میلیارد ریال اعتبار پیش‌بینی شده است.

به گزارش معدن مدیا و به نقل از روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، ناصر تقی زاده در مراسم آغاز ساخت پروژه جاده بهاباد به دربند یزد اظهار داشت: برای احداث این جاده استراتژیک به طول ۱۰۵ کیلومتر که منجر به خروج شهرستان بهابادی از بن بست ارتباطی می‌شود، بالغ بر یک هزار و ۴۴۵ میلیارد ریال اعتبار پیش‌بینی شده است که نیمی از  آن از سوی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو پرداخت خواهد شد.

وی افزود: چادرملو همواره خود را متعهد به ایجاد زیرساخت‌های توسعه در مناطق در حال فعالیت خود می‌داند و مشارکت در این پروژه نیز در همین راستا بوده  است.

مدیرعامل شرکت چادرملو هچنین به سرمایه‌گذاری چادرملو و شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان برای ساخت مجتمع گندله‌سازی بهاباد با ظرفیت چهار میلیون تن اشاره کرد و افزود: برای اجرای این طرح بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده است و با بهره‌برداری از این پروژه تا دو سال آینده علاوه بر ایجاد اشتغال قابل توجه در شهرستان کم‌برخوردار بهاباد شرایط توسعه صنعتی منطقه را نیزفراهم می‌کند.

بر اساس همین گزارش در این مراسم استاندار و نماینده مردم یزد و جمعی از مسولان استان و شهرستان یزد حضور داشتند.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.