رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

مدیر امور بازرگانی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با بیان اینکه با ساخت داخل قطعات مورد نیاز شرکت، تنها در سال ۹۹ بیش از ۱۹میلیون یورو صرفه جویی ارزی شده، افزود: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته برای سال جاری با فرض عدم افزایش قابل توجه ارزش برابری ارز در این بازه زمانی، میزان صرفه جویی ارزی ناشی از داخلی سازی اقلام مورد نیاز شرکت بالغ بر ۲۲ میلیون یورو پیش بینی شده است.


به گزارش معدن مدیا به نقل از روابط عمومی چادرملو، حسین اطمینان با بیان این مطلب افزود: با تشکیل دپارتمان بومی‌سازی در زیرمجموعه مدیریت بازرگانی در نیمه دوم سال ۱۳۹۹، یکپارچه سازی و مدیریت تامین اقلام مورد نیاز واحد های تولیدی در بخش مجتمع معدنی و صنعتی به صورت متمرکز در دستور کار این دپارتمان قرار گرفت.

اطمینان از جمله اقدامات دپارتمان بومی سازی چادرملو را، انحصار زدایی و مهندسی ارزش عنوان کرد و افزود: هدف ما تامین ارزان تر اقلام (با حفظ کیفیت مورد نظر) و همچنین افزایش کیفیت اقلام مورد نیاز به منظور افزایش بهره وری و کاهش هزینه های تولید است.

مدیر امور بازرگانی چادرملو به عملکرد دپارتمان بومی سازی شرکت در سال گذشته اشاره کرد و گفت: در سال ۱۳۹۹ در مجتمع معدنی چادرملو ۶۴۳ قطعه و در مجتمع صنعتی ۱هزارو ۴۴۶ قطعه بومی سازی شده که نسبت به سال ۹۸ به میزان قابل توجه ۶۳ درصد افزایش داشته است.

گفتنی است تا کنون بیش از ۳۰ هزار قطعه در شرکت معدنی و صنعتی چادرملو داخلی سازی شده است.

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.