رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

با نزدیک شدن به زمان بهره برداری و افتتاح واحد احیاء مستقیم قائنات،شرکت معدنی و صنعتی چادرملو دریک همکاری حرفه ای ،عهده دارتامین گندله آهن این مجتمع شد.


به گزارش معدن مدیا به نقل از معدن نیوز ، بانزدیک شدن به زمان بهره برداری و افتتاح واحد احیاء مستقیم قائنات،شرکت معدنی و صنعتی چادرملو دریک همکاری حرفه ای ،عهده دارتامین گندله آهن این مجتمع شد.

بر اساس این گزارش درپی مساعدت های ارزنده شرکت چادرملو،دکتر امیرحسین نادری مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران،در پیامی از مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو قدردانی و تشکر نمود.
دراین پیام که خطاب به مهندس تقی زاده صادرشده،آمده است:
خود و همه همکارانم لازم میدانیم ازمساعدت های ارزنده شمادرتامین گندله آهن باکیفیت،برای مجتمع فولادقائنات قدردانی و تشکر نموده و امیدواریم که این همکاری و مساعدت حرفه ای باتدابیر و درایت حضرتعالی بیش ازبیش تداوم داشته باشدتاشاهد رشد و شکوفایی مجتمع فولادقائنات درآینده نه چندان دور باشیم و قطعا این همگامی مجتمع چادرملو در اذهان اهالی شریف منطقه و جامعه صنعت فولاد بیادگار خواهد ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.