رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

مجری «طرح ایجاد زیربناهای لازم در معادن بزرگ و مناطق معدنی» اعلام کرد: عملیات اجرایی ایجاد راه دسترسی به ۴ معدن در استان بوشهر توسط ایمیدرو طی این هفته آغاز شد.


به گزارش معدن مدیا به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، داریوش دیودیده با بیان این مطلب گفت: احداث قطعه نخست پروژه ایجاد راه دسترسی به معادن تنب گوراب، برازجان، خورموج و اهرم به طول ۸ کیلومتر آغاز شد.
وی افزود: میزان سرمایه گذاری این پروژه، ۳۰ میلیارد تومان است که طی ۱۵ ماه به بهره برداری می رسد. معادن یاد شده در شهرستان‌های دشتی، تنگستان و دشتستان قرار دارد.

اجرای ۵ پروژه زیربنایی دیگر در بوشهر

مجری «طرح ایجاد زیربناهای لازم در معادن بزرگ و مناطق معدنی» ( وابسته به ایمیدرو) با اشاره به اینکه علاوه بر پروژه مذکور، ۵ پروژه دیگر زیربنایی در استان بوشهر اجرایی می شود، تصریح کرد: این پروژه ها شامل احداث راه های دسترسی به معادن «گنبد نمک جاشک» و «امیردیوان جاشک» (هر کدام به طول ۶ کیلومتر) است.
وی ادامه داد: ۴ طرح برق رسانی (به طول۲۰ کیلومتر) نیز در این استان در حال مطالعه است. که با اجرای این طرح ها، ۳۸ معدن منتفع خواهند شد.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.