رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

در یک ماهه آبان ۹۹ با تولید بیش از ۱ میلیون و ۱۰۴ هزارو ۵۰۰ تن کنسانتره در مجتمع معدنی چادرملو میزان تولید این محصول از مرز ۷،۵ میلیون تن در ۸ ماهه امسال گذشت .


به گزارش معدن مدیا به نقل از روابط عمومی چادرملو، این برای دومین بار در سال جاری است که رکود تولید کنسانتره سنگ‌آهن در چادرملو شکسته می شود.
این میزان تولید نسبت به مهر ماه امسال از ۱۷،۵ درصد و نسبت به برنامه پیش بینی شده از ۲۲،۹۳ درصد رشد برخوردار بوده است. چراکه در مهر ماه ۹۴۵ هزارو ۵۰۰ تن کنسانتره تولید شده بود.

فولادسازی چادرملو نیز در آبان ماه امسال با تولید بیش از ۹۴ هزار ۳۸۶ تن شمش فولادی رکورد شکنی کرد، این میزان ۱۰ هزارو ۳۸۶ تن بیش از برنامه پیش بینی شده است .
موفقیت های پی در پی، بدنبال تاکیدات مدیر عامل چادرملو و ایجاد انگیزه در بین کارکنان و کارگران با ارائه مشوق های اثر بخش و عزم تمامی مدیران و پرسنل سخت کوش، در شرایطی محقق شده که کشور و جهان تحت تاثیر بحران ناشی از همه گیر شدن ویروس کرونا قرار گرفته است.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.