رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

تلاش خستگی ناپذیر پرسنل مجتمع های معدنی و صنعتی چادرملو برای نیل به اهداف تولید و فراتر از برنامه های پیش بینی شده همچنان ادامه دارد .


به گزارش معدن مدیا به نقل از روابط عمومی چادرملو، طی ۱۱ ماه گذشته میزان تولید کنسانتره سنگ آهن در ۵ خط تولید این محصول در مجتمع معدنی چادرملو از مرز ۱۰ میلیون و ۵۶۹ هزارو ۳۰۶ تن گذشت و رکورد جدیدی در تولید این محصول بدست آمد.

به عبارتی، از ساعت ۱۴ و ۲۰ دقیقه دوم اسفند ماه با شکسته شدن آخرین رکورد, در هر دقیقه یک رکورد جدید تولید کنسانتره ثبت می شود . لازم بذکر است این میزان تولید بالاترین رکوردی بود که در طول عمر این مجتمع بدست آمده است.

این موفقیت، با وجود فرسودگی ماشین آلات و دستگاه ها، مشکلات عدیده در تامین قطعات یدکی و مصرفی، همکاری با وزارت نیرو برای کاهش مصرف برق و به تبع آن کاهش تولید در خطوط و مبارزه با بیماری کرونا بدست آمده است.

همچنین طی این مدت، میزان مصرف آب نیز به نحو چشمگیری در واحدهای فرآوری کنسانتره چادرملو کاهش یافت و به میزان ۷۶/۱۴ درصد کمتر از سال گذشته رسید.
از سوی دیگر برای دومین بار رکورد حمل کنسانتره در بهمن ماه امسال با ثبت عدد ۱ میلیون و ۱۳۵ هزارو ۱۶۱ تن و بارگیری در ۱۳ هزارو ۷۶۷ کامیون و ۹ هزارو ۹۶۶ واگن شکسته شد.

اولین رکورد حمل کنسانتره در آذر ماه امسال بدست آمده بود.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.