رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

روز سه‌شنبه ۲۷ آبان ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی دوشنبه ۲۶ آبان ماه، با رشد ۱۱.۵ دلاری به یک هزار و ۹۴۴ دلار و ۵۰ سنت رسید.


به گزارش معدن مدیا به نقل از معدن نیوز، همان‌طور که در نمودار ۱ مشاهده می‌شود، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز سه‌شنبه ۲۷ آبان ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (دوشنبه ۲۶ آبان ماه)، ۱۱٫۵ دلار، معادل ۰٫۶ درصد رشد داشت. به گونه‌ای که در دوشنبه ۲۳ آبان ماه، آلومینیوم یک هزار و ۹۳۳ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به یک هزار و ۹۴۴ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن رسید.

همچنین روز سه‌شنبه ۲۷ آبان ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، ۳٫۴ درصد معادل ۶۴٫۵ دلار افزایش داشته و از قیمت یک هزار و ۸۸۰ دلار به ازای هر تن به یک هزار و ۹۴۴ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن رسیده است.

میانگین موجودی این فلز در انبارهای بورس فلزات لندن نیز با ۸ تن کاهش از یک میلیون و ۴۲۵ هزار و ۴۵۰ تن در هفته گذشته به یک میلیون و ۴۱۶ هزار و ۷۰۰ تن در هفته اخیر رسیده است.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.