رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در مراسم تقدیر از فرماندهان نیروی انتظامی شهرستان اردکان، گفت: بی‌تردید توسعه اقتصادی در گرو آرامش و امنیت اقتصادی است. بنابراین لازمه رشد و توسعه در هر جامعه‌ای برخوردار بودن از نیروی انتظامی توانمند برای برقراری آرامش است.


به گزارش معدن مدیا به نقل از روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، ناصر تقی‌زاده در مراسم تقدیر از فرماندهان نیروی انتظامی شهرستان اردکان که به مناسبت هفته نیروی انتظامی در مجتمع معدنی چادرملو برگزار شد، اظهار داشت: به عنوان یک شهروند، وظیفه خود می‌دانم از خدمات شبانه‌روزی پرسنل خدوم این نیرو برای برقراری نظم و امنیت در کشور تقدیر و تشکر کنم.

وی افزود: بی‌تردید توسعه اقتصادی در گرو آرامش و امنیت اقتصادی است. بنابراین لازمه رشد و توسعه در هر جامعه‌ای برخوردار بودن از نیروی انتظامی توانمند برای برقراری آرامش است.

تقی زاده تصریح کرد: وظیفه ما ایجاد امید در دل مردم و به ویژه جوانان برای ترسیم آینده‌ای روشن است و در این راه حفظ امنیت نیز یک اصل انکارناپذیر است که بخش عمده آن بر عهده نیروی انتظامی است.

سرهنگ صادقیان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اردکان نیز از حمایت‌ها و نقش شرکت چادرملو در ایجاد امنیت شغلی و رونق اقتصادی در منطقه تقدیر و تشکر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.