رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

یادداشت کامبیز مهدی زاده، مشاور عالی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و مدیر طرح توسعه نوآوری ها و فناوری های حوزه زمین شناسی، معدن و صنایع معدنی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به مناسبت روز جهانی زمین شناسی:

«هر سال اولین یکشنبه ماه آوریل به عنوان روز جهانی زمین شناس جشن گرفته می­ شود، روزی که بیانگر پایان زمستان و آغاز سفرهای صحرایی و عملیاتی است. براستی چقدر توانسته­ ایم قدردان زحمات زمین شناسان کشور خود باشیم؟ زمین­ شناسانی که روزها و حتی ماه ­ها به دور از خانه و خانواده خود و با کمترین حقوق برای اعتلای رشته زمین­ شناسی قدم بر میدارند تا نام زمین ­شناسی نفس بکشد و همچنان زنده بماند. این روز فرخنده را به همه زمین شناسان و بالاخص جامعه زمین شناسی و علوم زمین تبریک می­گویم و امیدوارم به زودی شاهد این مهم باشیم که همچون کشورهایی مانند روسیه، هند و چین وزارت زمین­ شناسی در کشور ایجاد شود و سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور زیر سایه وزارتخانه دیگری نباشد و نادیده گرفته نشود، چرا که همه چیز از زمین است و بس …»

زمینیان روزتان مبارک

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.