رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

ایمیدرو به همراه شرکت های زیرمجموعه و تابعه، از سال ۹۹ تا سال ۱۴۰۳ بیش از ۱۶٫۳ میلیارد دلار طرح اجرا و راه اندازی خواهد کرد.


به گزارش معدن مدیا به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، با راه اندازی و افتتاح این طرح ها در زنجیره های فولاد، ‌مس، آلومینیوم، طلا و …بخش بزرگی از چشم انداز کشور در بخش معدن و صنایع معدنی محقق خواهد شد. لازم به یادآوری است که این سازمان به همراه شرکت های تابعه و زیرمجموعه ۸۸۹۳ میلیون دلار سرمایه گذاری بین سال های ۹۳ تا ۹۸ انجام داده است.

طبق این پیش بینی میزان سرمایه گذاری در سال ۹۹، برابر با ۳۰۸۸ میلیون دلار خواهد بود که بیش از ۲ میلیارد دلار آن توسط ایمیدرو و شرکت های زیرمجموعه و تابعه و یک میلیارد دلار آن توسط بخش خصوصی محقق می شود. همچنین در سال ۱۴۰۱ سرمایه گذاری ۶۶۴۹ میلیون دلاری مورد توجه است.

ایمیدرو طی سال های ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ به ترتیب برنامه سرمایه گذاری ۱۴۸۲ میلیون دلار و ۴۳۶۳ میلیون دلار را برای تحقق اهداف توسعه بخش معدن و صنایع معدنی هدفگذاری کرده است.

همچین میزان سرمایه گذاری در این حوزه طی سال ۱۴۰۳ به ۷۵۱ میلیون دلار خواهد رسید.

مجموع اشتغال ایجاد شده طی سال های ۹۹ تا ۱۴۰۳ به صورت مستقیم ۴۲ هزار و ۳۱ نفر و به طور غیرمستقیم ۱۷۴ هزار و ۳۵ نفر خواهد بود.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.