رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: استخراج سالیانه مواد معدنی در استان در سال ۱۳۹۹ با افزایش ۱۱.۳ درصدی نسبت به مدت مشابه سال ۱۳۹۸ به رقم ۵ میلیون تن رسیده است.


به گزارش معدن مدیا به نقل از فارس ، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: استخراج سالیانه مواد معدنی در استان در سال ۱۳۹۹ با افزایش ۱۱.۳ درصدی نسبت به مدت مشابه سال ۱۳۹۸ به رقم ۵ میلیون تن رسیده است.

امین صادقی بعدازظهر امروز در اولین جلسه شورای معادن استان اردبیل در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها که در محل استانداری اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: استخراج سالیانه مواد معدنی در استان در سال ۱۳۹۹ با افزایش ۱۱.۳ درصدی نسبت به مدت مشابه سال ۱۳۹۸ به رقم ۵ میلیون تن رسیده است.

وی افزود: طی همین مدت صدور پروانه اکتشاف ۷ درصد و پروانه بهره‌برداری ۶.۲ درصد نسبت به سال ۱۳۹۸ افزایش داشت.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل با اشاره به احیاء معادن راکد در استان اردبیل بیان کرد: در سال گذشته حدود ۱۹ معدن راکد نیز مجدد به چرخه فعالیت برگشته‌اند و این امر اقدامی مثبت در راستای توسعه معادن و ایجاد اشتغال در این بخش بوده است.

وی گفت: در ادامه این جلسه پس از بحث و تبادل نظربین اعضای حاضر در جلسه و بررسی‌های لازم در راستای حل مشکلات معدن‍کاران استان تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.