رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

در سال جاری، تولید کنسانتره زغال‌سنگ در شرکت زغال‌سنگ پروده طبس، ۸ درصد افزایش خواهد یافت.


به گزارش معدن مدیا به نقل از فلزات آنلاین ، رمضان کریتی ثانی، مدیرعامل شرکت زغال‌سنگ پروده طبس با اشاره به برنامه‌های سال ۱۴۰۰ این شرکت گفت: برای این سال در سه حوزه حفریات معدنی با هفت هزار و ۳۵۰ متر، تولید کنسانتره و بارگیری محصول با ۶۶۳ هزار تن به ترتیب افزایش ۲۶ درصدی، ۸ درصدی و ۱۱ درصدی را در برنامه داریم.

وی افزود: در حوزه استخراج زغال‌سنگ خام، کاهش ۱۳ درصدی برنامه ناشی از دوره اورهال تجهیزات استخراج لانگوال است و ضمن اینکه در دوره اورهال، خوراک موردنیاز کارخانه زغال‌شویی از محل زغال‌سنگ استخراجی از کارگاه‌های نیمه مکانیزه و سنتی و همچنین خرید از معادن مجاور، تأمین خواهد شد.

وی از تکمیل شدن کارگاه استخراج E۴ به عنوان هشتمین کارگاه لانگوال شرکت، در اوایل امسال خبر داد و گفت: مطابق برنامه زمان‌بندی، بیش از سه هزار تن تجهیزات استخراج، برای اورهال و تعمیرات دوره‌ای، به سطح معدن منتقل خواهند شد تا بعد از آماده‌سازی مجدد، در کارگاه لانگوال W۳ مستقر شوند و عملیات بهره‌برداری از ذخیره یک میلیون و ۵۰۰ هزار تنی کارگاه W۳ از آبان ۱۴۰۰ آغاز خواهد شد.

مدیرعامل شرکت زغال‌سنگ پروده طبس با اشاره به ورود این شرکت به بازار سرمایه اظهار امیدواری کرد این امر رونق این شرکت و حمایت از تولید داخل را به دنبال داشته باشد.

کریتی ثانی بیان کرد: با نهایی شدن دسترسی به ذخایر جدید و همچنین حمایت دسنگاه‌های دولتی به‌ویژه در بحث مالیات، بیمه، عوارض و حقوق دولتی، بتوان امسال از ظرفیت این بخش در توسعه اقتصادی و اجتماعی استفاده بیشتری کنیم.

وی به عملکرد پارسال شرکت زغال‌سنگ پروده طبس هم اشاره‌ای کرد و گفت: سال گذشته با وجود تحریم‌های ظالمانه دشمنان، این شرکت برای هفتمین سال متوالی، بر قله تولید زغال‌سنگ کشور ایستاد و با حداکثر توان از تولید فولاد کشور، به عنوان یک صنعت ملی، پشتیبانی کرد.

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.