رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

به گزارش معدن مدیا و به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، خداداد غریب پور صبح امروز ضمن بازدید از مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران، در جریان فعالیت این مرکز و استارتاپ های مستقر در آن قرار گرفت.

در این مرکز، فضا برای فعالیت ۶ استارتاپ فراهم شده که در حال حاضر ۴ استارتاپ شامل «شبیه‌سازی گمانه‌های اکتشافی»، «مدیریت باطله‌های معدنی»، «افزایش بازیابی سیستم های لیچینگ و بیولیچینگ مس با استفاده از آلاینده های گازی خروجی از دودکش کارخانه ها» و «ساخت و راه اندازی نخستین سامانه اکتشافات زمین شناسی – ژئوفیزیکی (مغناطیس سنجی) هوابرد پهپادی» فعالیت می کنند.

۴ استارتاپ مذکور از میان ۱۵ ایده برگزیده دومین جشنواره اینوماین پس از انجام مصاحبه، حائز شرایط برخورداری از خدمات مرکز نوآوری ایمینو شدند و اکنون دوره شکل دهی را تا زمان انعقاد قرارداد قطعی با هدف برخورداری از سایر امتیازات شتابدهی در بخش استارتاپ ها طی می کنند.

در این بازدید، عباس نعیمی، قائم مقام ایمیدرو، اردشیر سعدمحمدی، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، وجیه اله جعفری، مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، امیر خرمی شاد، معاون برنامه ریزی و توانمندی ایمیدرو، غلامرضا روزبهانی، معاون اداری و مالی ایمیدرو، محمد اقاجانلو، معاون طرح های توسعه معدن و صنایع معدنی، سیدرضا عظیمی، مدیر اجرایی و دبیر شورای هماهنگی طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس، غلامرضا ملاطاهری، مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو، مهدی شاه محمدی، مدیر منابع انسانی و پشتیبانی ایمیدرو و محمد سپهر، مدیر روابط عمومی ایمیدرو، رئیس هیات عامل ایمیدرو را همراهی می کردند.

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.