رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در هفتمین کنفرانس بین‌المللی استیل پرایس گفت: با استفاده از روش‌های جدید در هزینه شرکت‌های بزرگ حدود ۶۰ درصد صرفه‌جویی خواهد شد چرا که در آینده هزینه تامین سوخت افزایش خواهد یافت.


به گزارش معدن مدیا و به نقل از ایراسین، ناصر تقی‌زاده با بیان این مطلب در ادامه افزود: شرکت‌های بزرگ معدنی دارای منابع مالی خوبی هستند و بسیار سودده هستند. توسعه ملی با سرمایه‌گذاری و هدایت شرکت‌ها ایجاد خواهد شد.

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو ادامه داد: مقام معظم رهبری از طرح انتقال آب استقبال کردند و با حضور ۳ شرکت بزرگ چادرملو، گل‌گهر و مس این طرح آغاز شد و تا پایان امسال به یزد خواهد رسید.

به گفته تقی زاده، برای آبادانی کشور باید شرکت‌های بزرگ مشارکت کنند.

وی با اشاره به اینکه مشکل فقر، اشتغال و رفاه مردم در گرو سرمایه‌گذاری است در ادامه گفت الگوی طرح انتقال آب که با مشارکت ۳ شرکت معدنی انجام شد قابل تکرار است که یا شرکت‌ها به تنهایی یا در قالب کنسرسیوم به مشارکت در طرح‌های توسعه کشور بپردازند.

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو گفت: جای تشکر ویژه‌ از وزیر صمت و مهندس جعفری رییس هیات عامل ایمیدرو جهت حمایت در طرح انتقال آب وجود دارد.

به گفته وی، دی ۱۹ در چادرملو در دست اقدام است و علاوه بر این گندله شماره ۲ نیز در دست احداث است.

وی با اشاره به اینکه چادرملو خوشبختانه مشکل منابع مالی ندارد گفت: از دولت انتظار رفع موانع اداری داریم.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.