رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان وبلوچستان گفت: کل ذخایر مس شناسایی شده در استان تاکنون بیش از ۱۸ میلیون تن می باشد.


به گزارش معدن مدیا و به نقل ازایسنا ، داود شهرکی دربازدید از معدن مس تمین خاش اظهارکرد: معدن مس تمین با سرمایه گذاری ۴۸ میلیارد ریال و فراهم نمودن زمینه اشتغال برای ۱۰ نفر، فعال می باشد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان وبلوچستان ادامه داد: این معدن در ۱۴۰ کیلومتری جنوب شرق زاهدان قرار دارد و استخراج اسمی سالیانه از این معدن بر اساس پروانه بهره برداری میزان ۱۰۰۰ تن می باشد.

شهرکی در خصوص کارخانه صنایع معدنی این معدن نیز بیان کرد: کارخانه صنایع معدنی این معدن در بخش لادیز دهستان سیاه جنگل تمین و در محل روستای لهرمبا در زمینی به زیربنا ۶۷۰ متر مربع به مساحت ۲۰ هزار متر مربع و ایجاد اشتغال ۱۵ نفر، با تولید محصول کنسانتره مس اکسیدی با ظرفیت ۴۲۰ تن در سال در حال فعالیت می باشد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان وبلوچستان بیان داشت: با اتمام طرح توسعه این واحدجهت بیش از ۵۰ نفر شغل ایجاد خواهد شد.

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.