رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

تولید میلگرد چین در ماه اکتبر ۱.۵ درصد رشد ماهانه و ۶.۵ درصد افزایش سالانه را تجربه کرد و به ۲۳.۸ میلیون تن رسید که از سوی تقاضای بالا برای فعالیت های ساختمانی پشتیبانی و حمایت می شود.


به گزارش معدن مدیا به نقل از کانال تلگرامی کیوان جعفری طهرانی، تولید میلگرد چین در ماه اکتبر ۱٫۵ درصد رشد ماهانه و ۶٫۵ درصد افزایش سالانه را تجربه کرد و به ۲۳٫۸ میلیون تن رسید که از سوی تقاضای بالا برای فعالیت های ساختمانی پشتیبانی و حمایت می شود.

حاشیه سود و قیمت های بالای میلگرد نیز جذابیت و انگیزه بیشتری برای افزایش تولید کارخانه ها فراهم کرده است زیرا بنگاه های ساخت و ساز سعی می کنند فعالیت های ساختمانی خود را قبل از دوره زمستان جبران نمایند.

بنابراین قیمت میلگرد HRB400 به قطر ۲۰ میلی متری برای دومین روز متوالی در ۱۸ نوامبر با ۱۵ یوان افزایش به ۴۱۳۹ یوان رسید که تقریباً در بالاترین سطح یک ساله قرار دارد.

با این حال، برخی فعالان بازار انتظار دارند در کوتاه مدت و با توجه به شرایط آب و هوایی سردتر در شمال چین که بر فعالیت های ساختمانی تاثیر می گذارد، اصلاحاتی در قیمت صورت گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.