رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

بر خلاف پیش بینی انجام شده توسط اداره ملی آمار هند مبنی بر انقباض اقتصاد، آژانس رتبه بندی ICRA پیش بینی کرد که اقتصاد این کشور در دوره سه ماهه چهارم خود (ژانویه تا مارس سال ۲۰۲۱) شاهد رشد ۲ درصدی خواهد بود.


به گزارش معدن مدیا به نقل از تسنیم ، بر خلاف پیش بینی انجام شده توسط اداره ملی آمار هند مبنی بر انقباض اقتصاد، آژانس رتبه بندی ICRA پیش بینی کرد که اقتصاد این کشور در دوره سه ماهه چهارم خود (ژانویه تا مارس سال ۲۰۲۱) شاهد رشد ۲ درصدی خواهد بود.

بر خلاف پیش بینی انجام شده توسط اداره ملی آمار هند مبنی بر انقباض اقتصاد، آژانس رتبه بندی ICRA روز دوشنبه پیش بینی کرد که اقتصاد این کشور در دوره سه ماهه چهارم خود (ژانویه تا مارس سال 2021) شاهد رشد 2 درصدی خواهد بود.

به گفته آدیتی نایار، اقتصاددان ارشد این آژانس، رشد تولید ناخالص داخلی از 0.4 درصد در سه ماهه منتهی به دسامبر افزایش داشته است.

این آژانس همچنین رشد ارزش افزوده ناخالص را در سه ماهه چهارم 3 درصد پیش بینی کرده است در حالی که این رقم در سه ماهه سوم یک درصد بود.

وی افزود: با توجه به تأثیر آزاد شدن یارانه های معوق توسط دولت، ما رشد تولید ناخالص داخلی را در ادامه افزایش ارزش افزوده ناخالص در سه ماهه چهارم پیش بینی کرده ایم.

نایار گفت: این اقتصاددان در ادامه گفت: با توجه به مورد اخیر، ما معتقدیم که روند عملکرد شاخص ارزش افزوده ناخالص ممکن است معیار معناداری برای بهبود اقتصادی در سه ماهه چهارم باشد.

پیش بینی شده بود که آخرین موج کرونا در هند از بهبود اقتصادی این کشور جلوگیری کند و به برخی از بخشهای اصلی آن ضربه وارد کند.

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.