رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

معاون امور صنایع وزارت صمت با حضور در غرفه ذوب‌آهن اصفهان در نمایشگاه متافو، تولید ریل در ذوب‌آهن اصفهان را عامل اصلی خودکفایی کشور در صنعت ریلی دانست و گفت: این شرکت با توانمندی خود توانست به خوبی نیاز کشور را به محصول استراتژیک ریل تامین کند.


به گزارش معدن مدیا به نقل از روابط عمومی شرکت ذوب‌آهن اصفهان، مهدی صادقی نیارکی اظهار داشت: تولید انواع ریل ازجمله ریل قطارهای پرسرعت، ریل مترو، ریل معدن و همچنین موفقیت اخیر این شرکت در تولید ریل زبانه سوزن، نشان از بومی‌سازی تکنولوژی تولید ریل در این مجتمع عظیم صنعتی دارد.

وی با اشاره به موفقیت ذوب‌آهن در بازسازی کوره بلند شماره یک افزود: با توجه به محصولات مهمی که ذوب‌آهن تولید می‌کند، استفاده کامل از ظرفیت تولید این شرکت، بسیار ضروری است و باید مواد اولیه پایدار برای این شرکت تامین شود.

گفتنی است معاون امور صنایع وزارت صمت روز اول برگزاری نمایشگاه ایران متافو با حضور در غرفه ذوب‌آهن اصفهان و با ارائه توضیحات علیرضا امیری مدیر روابط عمومی و دیگر کارشناسان ذوب‌آهن اصفهان در جریان فعالیت‌های تولیدی و صادراتی این شرکت قرار گرفت.

احمد رضوی نیک، رئیس انجمن نوردکاران فولادی ایران نیز در گفت‌وگو با مسئولین و کارشناسان ذوب‌آهن اصفهان در غرفه این شرکت در نمایشگاه بین‌المللی ایران متافو، تعامل، هماهنگی و همکاری کل زنجیره فولاد را عامل توسعه این صنعت دانست‌.

وی ادامه داد: کل زنجیره فولاد کشور با همکاری هم می‌توانند، افق‌های جدیدی پیش روی صنعت فولاد کشور بگشایند و قطعا این همکاری و هماهنگی موجب توسعه این صنعت مهم در کشور می‌شود.

ذوب‌آهن اصفهان به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده محصولات ساختمانی و تنها تولیدکننده ریل کشور در این نمایشگاه حضوری فعال داشته و با ارائه آخرین دستاوردهای تولیدی خود پذیرای کارشناسان و دست‌اندرکاران این صنعت است.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.