رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

حمید زادبوم رییس سازمان توسعه تجارت ایران در حاشیه بازدید از نمایشگاه کانمین گفت: تولید محصولات دارای ارزش افزوده بالا و جلوگیری از خام فروشی یک استراتژی کلی است و در زمینه انتخاب صادرکنندگان نمونه ما همواره صنایعی را گزینش می کنیم که ارزش افزوده بالاتری را تولید کرده باشند.


به گزارش معدن مدیا به نقل از معدن نیوز ، حمید زادبوم رییس سازمان توسعه تجارت ایران در حاشیه بازدید از نمایشگاه کانمین گفت: تولید محصولات دارای ارزش افزوده بالا و جلوگیری از خام فروشی یک استراتژی کلی است و در زمینه انتخاب صادرکنندگان نمونه ما همواره صنایعی را گزینش می کنیم که ارزش افزوده بالاتری را تولید کرده باشند.

وی اضافه کرد: برنامه مشوق های صادراتی که مصوبه مجلس شورای اسلامی است نیز به این موضوع تاکید فراوانی دارد تا صنایعی که محصولات دارای ارزش افزوده بالا تولید می‌کنند بتوانند بیشتر از مشوق های صادراتی استفاده کنند.

این مقام مسئول تصریح کرد: صادرات ریل ذوب آهن اصفهان به افغانستان خبر بسیار خوبی بود و در عمل نشان داد ذوب آهن اصفهان، کشور ایران را از یک وارد کننده ریل به صادر کننده این محصول استراتژیک تبدیل کرده است. حمیدرضا زادبوم خاطرنشان کرد : تیم مدیریتی فعلی ذوب آهن اصفهان عملکرد بسیار خوبی دارد و آینده درخشانی را برای این کارخانه عظیم متصور هستیم. وی گفت: حمایت از ذوب آهن اصفهان به عنوان اولین تولید کننده فولاد کشور رشد و توسعه صنایع بالادست و پایین دست بسیاری را در پی دارد.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.