رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

مدیرعامل متروی تهران گفت: از کادر مدیریتی ذوب آهن اصفهان در بخش‌های مختلف بابت تولید محصول استراتژیک ریل تشکر می‌کنم، تولید این محصول رویایی بود که در ذوب آهن اصفهان به واقعیت پیوست.


به گزارش معدن مدیا به نقل از ذوب آهن اصفهان، فرنوش نوبخت، نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه در هشتمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی گفت: از کادر مدیریتی ذوب آهن اصفهان در بخش‌های مختلف بابت تولید محصول استراتژیک ریل تشکر می‌کنم، تولید این محصول رویایی بود که در ذوب آهن اصفهان به واقعیت پیوست.

وی افزود: برای تعمیر و نگهداری خط پنج متروی تهران ۲۵۰ تن ریل UIC60 از ذوب آهن اصفهان تحویل گرفتیم و در بخش‌های مختلف در حال نصب می‌باشد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه تصریح کرد: در گذشته طی فرایندی طولانی ریل مورد نیاز را از کشور اتریش تهیه می‌کردیم اما به عنوان یک ایرانی خوشحال هستم که ذوب آهن اصفهان، ایران را در جمع تولید کنندگان ریل دنیا قرار داده است. این مقام مسئول ادامه داد: تولید محصولی با این درجه از اهمیت، کیفیت و استانداردها که در گذشته تولید نمی‌شد دستاوردی عظیم به شمار می‌رود.

نوبخت گفت: در گذشته واردات ریل خروج ارز از کشور را در پی داشت اما هم اکنون ذوب آهن با تولید ریل ارز آوری قابل توجهی را برای کشور حاصل نموده است.

وی گفت: بیش از نیم قرن دانش و تجربه پشتیبان تولید ریل ذوب آهن اصفهان است و این مهم اطمینان و اعتماد را برای مصرف کنندگان این محصول در پی دارد.

 

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.