رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

تفاهم نامه همکاری مشترک طرح توسعه نوآوری و فناوری‌های حوزه معدن و صنایع معدنی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با سازمان نظام مهندسی معدن امضا شد.


به گزارش معدن مدیا، امیراسماعیل شاهسوارانی، مدیر حوزه ریاست سازمان در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه همکاری بین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان نظام مهندسی معدن ایران از برگزاری اولین نمایشگاه بین المللی معدن و صنایع معدنی (IMEX 2021) در آینده‌ای نزدیک توسط سازمان نظام مهندسی معدن خبر داد.

این رویداد بین‌المللی و تخصصی تاکنون با استقبال فراوان شرکت‌های داخلی و خارجی و دانش بنیان همراه بوده است و سازمان نظام مهندسی معدن تمامی امور و کارهای لازم را پیش بینی کرده و در کنار آن کلاس‌های آموزشی و … نیز برگزار خواهد کرد.

وی تصریح کرد: در برگزاری این نمایشگاه سعی بر این است که با توجه به شرایط موجود و محدودیت‌های در نظر گرفته شده به واسطه ویروس کووید – ۱۹ بتوانیم در آینده‌ای نزدیک نسبت به برگزاری نمایشگاه اقدام کنیم.

کامبیز مهدی زاده، مشاور عالی معاون علمی و فناوری رییس جمهوری نیز ضمن استقبال از برگزاری این رویداد، حمایت کامل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری را از برگزاری نمایشگاه اعلام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.