رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

این شرکت در آذر ماه موفق به کسب درآمد عملیاتی بیش از ۲۵.۹۶۶ میلیارد ریالی شده که در مقایسه با فروش ۲۶.۲۹۶ میلیارد ریالی آبان ماه عملکرد مطلوبی به نظر می‌رسد.


به گزارش معدن مدیا به نقل از  بورس نیوز، در حالی شاهد ثبت سومین ماه متوالی فروش بیش از ۲۵.۰۰۰ میلیارد ریالی شرکت صنعتی و معدنی چادرملو هستیم که کل فروش ۶ ماهه نخست در سال جاری تنها ۷۴.۰۰۰ میلیارد ریال بود و این موضوع عملکرد قابل توجه این شرکت را در سه ماهه سوم سال جاری بیش از پیش آشکار می‌کند.

علیرغم آنکه با کاهش احتمالی نرخ ارز و شمش فولاد در بورس کالا در ماه‌های آتی، امکان کاهش محسوس نرخ محصولات اصلی این شرکت وجود دارد با این وجود عملکرد آذر ماه این شرکت، عملکردی چشمگیر از حیث افزایش نرخ محصولات بوده است.

بر اساس گزارش عملکرد ماهیانه شرکت صنعتی و معدنی چادرملو، این شرکت در آذر ماه موفق به کسب درآمد عملیاتی بیش از ۲۵.۹۶۶ میلیارد ریالی شده که در مقایسه با فروش ۲۶.۲۹۶ میلیارد ریالی آبان ماه عملکرد مطلوبی به نظر می‌رسد.

بی شک ادامه روند فوق می‌تواند منجر به افزایش چشمگیر درآمد‌ها و سودآوری این شرکت در سال مالی جاری بوده که این موضوع به نوعی سودآوری شرکت‌های سرمایه گذاری امید و سپه را نیز تحت الشعاع قرار خواهد داد.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.