رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان گفت: این شرکت به لحاظ حجم عرضه نیز با ۷۴ درصد رشد مثبت در عرضه محصولات خود، جزو شرکت های پیشتاز فولادی در رینگ صنعتی بورس کالا بوده است.


به گزارش معدن مدیا و به نقل از روابط عمومی مجتمع فولاد خراسان، این شرکت در میان تولیدکنندگان بزرگ فولادی کشور که محصولات خود را در رینگ معاملاتی بورس کالا عرضه می‌کنند، با ۲۰۷ درصد رشد مثبت، بالاترین نرخ رشد حاصل شده ریالی را در پنج ماه ابتدایی سال در این بازار کسب کرده است.

کسری غفوری با بیان اینکه افزایش عرضه این شرکت در تالار فروش داخلی بورس کالا با هدف کشف قیمت‌های منصفانه، رقابتی و کمک به تنظیم متناسب بازار داخلی صورت می‌گیرد، اظهار داشت: مجتمع فولاد خراسان به لحاظ حجم عرضه نیز با ۷۴ درصد رشد مثبت در عرضه محصولات خود، جزو شرکت‌های پیشتاز فولادی در رینگ صنعتی بورس کالا بوده است.

وی با بیان این که مطلوبیت سبد محصول عرضه شده در این شرکت در مقاطع مختلف سال جاری، ۷۷ درصد رشد مثبت را در نرخ محصولات برای این شرکت به ارمغان آورده است، تاکید کرد: مجتمع فولاد خراسان بر اساس سیاست‌های ابلاغی «اقتصاد مقاومتی» رهبر انقلاب به قوای سه‌گانه، با افزایش عرضه محصولات خود در بورس کالا، تلاش دارد که سهم خود را در همراهی با این سیاست‌ها به ویژه شفافیت اقتصادی و مالی، کشف قیمت منصفانه و تنظیم بازار، رعایت صرفه مشتریان و مصرف‌کنندگان، پویایی بازار عرضه و تقاضای واقعی و مقابله با بازارسازی‌های کاذب ادا نماید.

گفتنی است خواسته دولت، به ویژه وزارت «صنعت، معدن و تجارت» و نیز «ستاد تنظیم بازار» نشان از ضرورت حضور و عرضه سهم قابل توجهی از سبد محصولات شرکتهای بزرگ فولادی برای تنظیم بازار در شرایط اقتصادی کنونی است.

مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان خاطرنشان کرد: کیفیت و کمیت بالای محصولات فولاد خراسان در «بورس کالا» و استقبال خریداران شناخته شده در این بازار از سبدهای ارائه شده این مجتمع، از عواملی است که منجر به رقم خوردن رشد ۲۰۷ درصدی ماحصل ریالی فولاد خراسان از بورس کالا شده است و این در حالی است که در این بازار رقابتی، محصولات شرکت، معمولا با استقبال و پیشنهاد قیمتی بالاتری در میان شرکت‌های هم‌تراز روبه‌رو می‌شوند و در عرضه‌های صورت‌گرفته تا کنون شاهد تقاضای سنگین به ویژه نسبت به سبد میلگرد شرکت در رینگ صنعتی بورس کالا بوده‌ایم که خود نشان‌دهنده نقش و جایگاه کمّی و کیفی محصول تولیدی در نیشابور در بازار کالایی مذکور است.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.