رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

نشست افتتاحیه ارزیابی مجتمع فولاد خراسان برای دومین دوره حضور این شرکت در «جایزه مدیریت منابع انسانی» برگزار شد.


به گزارش معدن مدیا به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد خراسان، صبح امروز دوشنبه ۱۵ دی ماه، فرایند ارزیابی فولاد خراسان، برای دومین حضور این شرکت در جایزه منابع انسانی انجام شد.

علی صفری، سرپرست گروه ارزیابی، همراه با تیم سه نفره ارزیابان (شامل مهدی آقایی، فرزانه قاسمی و فروغ سقاییان) در نشستی با حضور معاونان منابع انسانی و امور اجتماعی، برنامه‌ریزی و فناوری و مدیران «امور اداری»، «بهداشت، ایمنی و محیط زیست» و مسئولان این دو واحد در دفتر معاونت منابع انسانی و امور اجتماعی فرایند ارزیابی و چگونگی کسب امتیازات لازم را تشریح کرد.

در این جلسه فریدون صبوریان، معاون منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت، ضمن ابراز خرسندی از حضور مجتمع فولاد خراسان در جایزه تعالی منابع انسانی به اهمیت توجه به این حوزه در سازمان اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به تغییر و تحولات شگرف و فراگیر حوزه‌های فناورانه، موثرترین شیوه در شرایط فعلی برای کسب مزیت رقابتی، کارآمد کردن و توانمندسازی منابع انسانی سازمان‌ها است.

صبوریان افزود: فولاد خراسان در راستای ارزیابی مستمر فعالیت‌ها، فرایندها و نتایج اقدامات انجام شده در حوزه منابع انسانی و نیز با هدف شناسایی نقاط قوت و فرصت‌های بهبود در این حوزه، عملکرد خود را در معرض داوری ارزیابان جایزه مدیریت منابع انسانی ایران قرار داده است و امیدوار هستیم از نتایج این ارزیابی بتوانیم در توسعه فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی‌های این حوزه بهره بگیریم.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.