رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

در راستای توسعه فعالیت‌های علوم‌زمین در کشور و تعمیق ارتباط صنعت و دانشگاه و به منظور بهره‌مندی از خدمات علمی-پژوهشی و مشارکت در پروژه‌های مطالعاتی علوم‌زمین، تفاهم‌نامه همکاری میان مرکز زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی منطقه جنوب کشور(شیراز) و دانشگاه سیستان و بلوچستان به امضا رسید.


به گزارش معدن مدیا به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی مرکز شیراز در راستای توسعه فعالیت‌های علوم‌زمین در کشور و تعمیق ارتباط صنعت و دانشگاه و به منظور بهره‌مندی از خدمات علمی-پژوهشی و مشارکت در پروژه‌های مطالعاتی علوم‌زمین، تفاهم‌نامه همکاری میان مرکز زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی منطقه جنوب کشور(شیراز) و دانشگاه سیستان و بلوچستان به امضا رسید.

تفاهم‌نامه ذکر شده که به امضای طهمورث یوسفی مدیرکل زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی منطقه‌جنوب کشور و درمحمد کردی تمندانی معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه سیستان و بلوچستان رسیده، دو طرف در زمینه تبادل داده‌ها و مستندات علمی-پژوهشی در پروژه‌های مشترک، برگزاری نشست‌های علمی و کارگاه‌های آموزشی مشترک، ایجاد و گسترش ارتباطات و فرصت‌های مطالعاتی، بهره‌گیری از امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری و پتانسیل‌های پژوهشی، تسهیل ارتباط در بازدیدهای علمی، برنامه‌های کارآموزی مصوب وزارت علوم و ارتقای آموزشی و علمی کارشناسان و دانشجویان توافق کردند.

شایان ذکر است، این تفاهم‌نامه پیرو انعقاد تفاهم‌نامه‌های پیشین مرکز شیراز با دانشگاه‌های بزرگ استان فارس و در راستای توسعه همکاری‌های فرامنطقه‌ای مرکز زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی شیراز منعقد شده است.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.