رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

در پی ترور دکتر محسن فخری زاده، رییس سازمان پژوهش و نواوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که منجر به شهادت ایشان شد شرکت فولاد مبارکه اصفهان، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو و شرکت ذوب آهن اصفهان پیام تسلیت منتشر کردند.


به گزارش معدن مدیا به نقل از ایراسین، روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه در پیامی نوشته است:

«ما را بکشید، ملت ما بیدارتر می شود»

حقیقتاً این جمله ی امام راحل موضع الهی ملت ایران در تمام لحظاتی بوده است که فرزندان ملت به دست دشمنان دژخیم، ترور شده اند.

امروز نیز شهادت دانشمند غیور، شهید محسن فخری زاده اگرچه برای جامعه علمی کشور یک فاجعه جبران ناپذیر است، لیکن حامیان این جنایت بدانند خطه ایران زمین خالی از فخری زاده ها نبوده و‌ نخواهد بود.

مدیریت و کارکنان شرکت فولاد مبارکه، بزرگترین دستاورد صنعتی جمهوری اسلامی ایران، ضمن تسلیت فقدان این چهره علمی کشور به محضر حضرت ولیعصر(عج) ، رهبر معظم انقلاب و ملت غیور ایران، اعلام میدارند تمامی کارکنان گروه فولاد مبارکه، همانند گذشته، با تلاش مجاهدانه راه این شهید عزیز را در صنعت و اقتصاد ادامه خواهند داد.

راهی را که شهید فخری زاده ها آغاز کرده اند، هرگز متوقف نخواهد شد

ناصر تقی زاده مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در پیامی ضمن تسلیت شهادت این دانشمند ایرانی و محکوم کردن این اقدام تروریستی تصریح کرده است: ترور این مدیر توانا و شایسته، گرچه تلخ و تأثر برانگیز است، اما دشمنان این آب و خاک بدانند راهی را که شهید فخری زاده ها آغاز کرده اند، هرگز متوقف نخواهد شد. همانطوریکه از آغاز انقلاب اسلامی نیز اینگونه حرکت های مذبوحانه که منجر به شهادت بسیاری از فرزندان برومند ایران اسلامی گردید، نتوانسته خللی در آرمانهای والای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران وارد نماید و همگان را بر تداوم مسیر انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری مصمم تر و مقاومتر نموده است . ما سربازان جبهه تولید نیز هم قسم می شویم با کار و تلاش بیش از پیش، جهت سربلندی ایران اسلامی و تحقق شعار استقلال اقتصادی و قطع وابستگی، لحظه ای آرام نگیریم.

بر خود وظیفه می دانم شهادت این دانشمند صنعت دفاعی کشور را حضور فرمانده معظم کل قوا ، وزیر محترم دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، همکاران ایشان و خانواده گرانقدر آن شهید والامقام تبریک و تسلیت عرض نمایم .

حقانیت نظام مقدس جمهوری اسلامی در مقابله با استکبار جهانی

روابط عمومی شرکت ذوب آهن اصفهان نیز طی پیامی ترور دکتر فخری زاده را تبریک و تسلیت گفته و در متن پیام آمده است:

اقدام تروریستی و کوردلانه ترور شهید دکتر محسن فخری‌زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع جمهوری اسلامی ایران توسط صهیونست‌ها با حمایت شیطان بزرگ را به مقام معظم رهبری، ملت شریف و شهیدپرور ایران، همکاران و خصوصا خانواده گرامی این شهید بزرگوار تبریک و تسلیت می‌گوییم.

قطعا شهادت این مدیر متعهد و دانشمند هسته‌ای ، لکه ننگ دیگری بر دامان ناپاک دشمنان مردم این سرزمین و گواه دیگری بر حقانیت نظام مقدس جمهوری اسلامی در مقابله با استکبار جهانی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.