رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت گفت: امیدوارم بتوانم با همکاری همه اساتید و دست‌اندرکاران بخش معدن شرایطی را فراهم کنیم که این حوزه سیر صعودی را همچون گذشته طی کند و به آن جایگاهی که لیاقتش را در کشور دارد، برسد.


به گزارش معدن مدیا به نقل از روابط عمومی وزارت صمت، اردشیر سعدمحمدی در آیین معارفه‌اش به عنوان سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت با تشکر از زحمات داریوش اسماعیلی معاون پیشین امور معدنی اظهار داشت: ابتدا اجازه می‌خواهم از آقای رزم‌حسینی وزیر صمت به جهت محبت و اعتمادی که به بنده دارند، کمال تشکر را داشته باشم.

سعدمحمدی ادامه داد: هرروز که از شروع کارم می‌گذشت احساس می‌کردم که باید بیشتر یاد بگیرم و این حس و حال در طول این مدت ۳۰ سال هرروز شکل و شمایل جدیدتری به خودش گرفت. خاطرات تلخ و شیرین بسیار زیادی از معادن دارم.

جلوه ایثار و از خودگذشتگی در زمان حوادث در بخش معدن

وی ادامه داد: شاید در اکثر حوادث معدنی ذغالسنگ حضور داشتم. چیزی که این بخش را برای من جذاب می‌کند، ایثار و از خودگذشتگی در زمان حوادث در بخش معدن است که در لحظه بحران و حادثه، فرد به فکر نجات همکارش است و می‌داند که ممکن است جانش را هم از دست دهد. بارها و باها شاهد این رخداد بوده‌ام.

سعدمحمدی اضافه کرد: از خدا می‌خواهم که با همت و تلاش و با یک عشق الهی در کنار تمام کسانی که در بخش معدنی فعالیت و کار می‌کنند و لذت می‌برند بتوانم قدم کوچکی برای ارتقاء این بخش بردارم.

وی افزود: این بزرگ‌ترین آرزوی من است. امیدوارم بتوانم با همکاری همه اساتید و دست‌اندرکاران بخش معدن شرایطی را فراهم کنیم که این حوزه سیر صعودی را همچون گذشته طی کند و به آن جایگاهی که لیاقتش را در کشور دارد، برسد.

سعدمحمدی در پایان اضافه کرد: خانواده معدن این لیاقت را دارند تا خود را در عرصه اقتصادی به نمایش بگذارند.

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.