رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

عضو هیئت‌مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد گفت: ثبت رکورد ۱۴۰ ذوب در ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم شرکت فولاد مبارکه نشان از مدیریت کاربلد آن مجموعه است.


به گزارش معدن مدیا به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه، رضا شهرستانی با اشاره به ثبت رکورد روزانه ۱۴۰ ذوب در ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم شرکت فولاد مبارکه اظهار داشت: این دستاورد مهم نشان از مدیریت کاردان این مجموعه است و به تمام پرسنل شرکت فولاد مبارکه تبریک می‌گویم.

وی افزود: شرکت فولاد مبارکه با داشتن هشت کوره ۱۸۰ تنی که در دنیا منحصربه‌فرد است و ثبت رکورد ۱۴۰ ذوب در یک روز، ثابت کرد که به زمان کمتر از ۸۵ دقیقه در فرایند تخلیه ذوب تا تخلیه ذوب بعد (tap to tap) رسیده است و تحقق این مهم، نیازمند مدیریت بسیار قوی است، چراکه معمولا ظرفیت اسمی این کوره‌ها ۹۰ دقیقه است و فرایند تخلیه ذوب تا تخلیه ذوب بعدی بیش از 90 دقیقه طول می‌کشد.

عضو هیئت‌مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران تصریح کرد: دستاورد ثبت رکورد ۱۴۰ ذوب در ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم شرکت فولاد مبارکه باز هم بر مدیریت کاردان مجموعه، تامین و نگهداری قوی، تامین مواد اولیه و تولید باکیفیت فولاد مبارکه که در سطح استانداردهای جهانی است، صحه گذاشت.

شهرستانی اضافه کرد: این دستاورد مهم فولاد مبارکه درخور تحسین است و امیدوار هستیم با توسعه انقلاب چهارم صنعتی در شرکت فولاد مبارکه شاهد رکوردهای پی‌درپی بزرگ‌ترین واحد صنعتی کشور باشیم.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.