رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

به گزارش معدن مدیا و به نقل از مس پرس، دکتر سعدمحمدی با اشاره به‎ فروش دو هزار و ۹۸۳ میلیارد تومانی شرکت مس در خردادماه گفت: شرکت مس در سه ماهه نخست امسال در مجموع موفق به فروش بیش از شش هزار و ۴۱۷ میلیارد تومان شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از یک هزار و ۳۱۴ میلیارد تومان بیشتر فروش داشته است.

مدیرعامل شرکت مس با بیان این‌که با این میزان فروش، فروش شرکت مس در سه ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۲۵٫۷ درصدی داشته است، اضافه کرد: در کنار رشد در فروش، فملی رشد ۱۱ درصدی در سود خود را در سه ماهه نخست ۹۹ محقق کرده است.

وی افزود: سود خالص شرکت ملی صنایع مس ایران در دوره سه‌ماهه منتهی به ۹۹/۳/۳۱ افزایش ۱۱ درصدی نسبت مدت مشابه در سال قبل داشت و به ۳۴,۷۸۱,۸۶۹ میلیون ریال رسید. شرکت مس در مدت مشابه سال قبل ۳۱۰ ریال سود برای هر سهم شناسایی کرده بود. علت اصلی افزایش ۱۱ درصدی سود سه‌ماهه سال ۹۹ نسبت به مدت مشابه قبل ناشی از رشد ۲۹ درصدی درآمدهای عملیاتی و ۵۰۷ درصدی درآمد سرمایه‌گذاری ها است.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.