رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت: دو طرح تولید کنسانتره تیتانیوم و کنسانتره کرومیت و منگنز با اعتباری بالغ بر ۸۷۵ میلیارد ریال و اشتغال‌زایی ۱۱۲ نفری که مجوز خود را از این سازمان دریافت کرده است، افتتاح خواهد شد.


به گزارش معدن مدیا و به نقل از شاتا، مسلم مروجی‌فرد رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان اظهار داشت: در هفته دولت امسال چند طرح افتتاح یا کلنگ‌زنی خواهند شد.

وی افزود: سرمایه‌گذاری مورد نیاز این طرح‌ها بالغ بر دو هزار و ۸۰۵ میلیارد ریال بوده و برای ۴۹۶ نفر به صورت مستقیم اشتغال‌زایی خواهند کرد.

مروجی‌فرد تصریح کرد: از میان طرح‌های فوق، ۶ واحد با اعتباری بالغ بر یک هزار و ۹۳۰ میلیارد ریال آماده بهره‌برداری هستند که برای ۳۸۴ نفر به صورت مستقیم اشتغال‌زایی داشته‌اند.

وی ادامه داد: از کارخانه‌های این طرح، صنایع معدنی تولید کنسانتره کرومیت، مس کاتد و کنسانتره مس است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت: دو طرح تولید کنسانتره تیتانیوم و کنسانتره کرومیت و منگنز نیز با اعتباری بالغ بر ۸۷۵ میلیارد ریال و اشتغال‌زایی ۱۱۲ نفری مجوز خود را از این سازمان دریافت و کلنگ ساخت آن‌ها به زمین زده خواهد شد.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.