رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: بالغ بر ۳۰ هزار میلیارد تومان طرح جدید ظرف یک ماه آینده در استان کرمان کلنگ زنی می شود.


به گزارش معدن مدیا به نقل از ایسنا ، “اردشیر سعد محمدی” در نشست ستاد استانی اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در ابعاد حقوقی و قضایی کرمان افزود: این پروژه ها شامل تصفیه خانه آب در رفسنجان، واحدهای تغلیظ در سرچشمه، خاتون آباد و … است که با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت کلنگ زنی خواهند شد.

وی با اشاره به اشتغال زایی بالای این پروژه ها، خاطرنشان کرد: در راستای تامین قطعات مورد نیاز صنعت مس از صنایع قطعه سازی استان و حمایت از این واحدها آمادگی کامل داریم.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران اظهار کرد: به لحاظ قانونی زمانی که بخواهیم قطعات داخلی بسازیم باید اگهی عمومی کنم و به لحاظ قانونی چون شرکت بورسی هستیم اگر یک سهامدار از سیستم شکایت کند که حق و حقوق وی از بابت صرف و صلاح رعایت نشده در بورس محاکمه خواهیم شد و از این رو باید در شرایط پیش رو اگر باور داریم که شرایط خاص است، با مدیریت خاص در حوزه های مختلف ورود کرده و تحت نظر نهادهای نظارتی اقدام کنیم.

سعد محمدی خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی اگر سیستم های نظارتی تشخیص می دهند که باید تلاش شود تا بنگاهی روی زمین نماند، باید ساز وکاری ایجاد شود که اینها در آینده تبدیل به پرونده نشود.

وی با اشاره به این مطلب که برخی مجموعه های داخلی به منظور کاهش قیمت از کیفیت کار می کاهند، افزود: این یکی از مشکلات واحدهای صنعتی در راستای تامین قطعات از واحدهای داخلی است زیرا اگر بخواهیم در مقام قیاس قرار دهیم، برخی ها می بازند.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران بر توجه واحدهای تولیدی قطعات در استان به موضع کیفیت، قیمت و سرعت در ساخت تاکید کرد و ادامه داد: در حد توان از واحدهای قطعه سازی در استان کرمان حمایت می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.