رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو گفت: در شرایط همه‌گیر شدن کرونا در کشور و به مخاطره افتادن جان هموطنان، تکلیفی بر دوش ما است تا با تمام توان و امکانات به یاری مبتلایان و مراکز بهداشتی و درمانی برخیزیم. بر این اساس چادرملو تاکنون بیش از ۱۱۲ هزار کیلوگرم اکسیژن مورد نیاز بیمارستان‌های شهید صدوقی یزد و میبد و ضیائی اردکان به منظور استفاده بیماران نیازمند مبتلا به کرونای بستری در این بیمارستان‌ها را به طور رایگان تامین کرده است.


به گزارش معدن مدیا به نقل از روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، در پی فراگیر شدن ابتلا به بیماری کرونا در استان یزد و نیاز شدید بیمارستان‌ها به اکسیژن، با دستور و تاکیدات مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو مبنی برتامین نیاز بیمارستان‌ها به اکسیژن به هر میزان، این شرکت تاکنون بیش از ۱۱۲ هزار کیلوگرم اکسیژن مورد نیاز بیمارستان‌های شهید صدوقی یزد و میبد و ضیائی اردکان بمنظور استفاده بیماران نیازمند مبتلا به کرونای بستری در این بیمارستان‌ها را به طور رایگان تامین کرده است.

ناصر تقی زاده مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در این خصوص اظهار داشت: در شرایط همه‌گیر شدن کرونا در کشور و به مخاطره افتادن جان هموطنان، تکلیفی بر دوش ما است تا با تمام توان و امکانات به یاری مبتلایان و مراکز بهداشتی و درمانی برخیزیم، از این رو تا کنون علاوه بر تامین اقلام مورد نیاز جهت ضد عفونی واحدهای صنعتی و معدنی، اماکن عمومی، سرویس‌های رفت و آمد کارکنان، وسایل نقلیه سبک و سنگین و دفاتر کاری و تجهیز ۱۵ تیم بهداشتی همراه با ماشین‌آلات جهت ضد عفونی اماکن عمومی و مراکز پرتردد شهرهای اردکان، عقدا، بهاباد و روستاهای مجاور مجتمع‌های صنعتی و معدنی و توزیع ۵۰ تن مواد ضدعفونی‌کننده مایع و جامد و ده‌ها هزار عدد ماسک و دستکش بین شهروندان، اقدام به تجهیز نقاهتگاه اضطراری شهر اردکان با ۱۰۰ تخت و نقاهتگاه‌های مستقر در مجتمع‌های معدنی و صنعتی برای قرنطینه بیماران مبتلا به ویروس کرونا کرده‌ایم.

وی افزود: همچنین چادرملو بالغ بر ۲۲۰ میلیارد ریالی کمک‌های نقدی و غیر نقدی برای مقابله با کرونا به مراکز نظارتی و پزشکی استان یزد و شهرستان اردکان اهدا کرده است.

گفتنی است اکسیژن یکی از مواد مورد نیاز واحدهای فولادسازی است که در مجتمع صنعتی چادرملو تولید می‌شود.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.