رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

جو بازار فولاد امریکا در رابطه با قیمت گذاری محصولات فولادی در بالاترین و قوی ترین سطح خود از ژانویه تاکنون قرار دارد و طبق آخرین نظرسنجی ماهانه موسسه پلاتس حاضرین در نظرسنجی انتظار داشتند قیمت فولاد در ماه می هم صعودی باشد.


به گزارش معدن مدیا به نقل از ایفنا ، شاخص روند رشد قیمت فولاد به 73 رسیده و نشان می دهد انتظار روند صعودی این ماه ادامه دارد. فعالان بازار فولاد امریکا از تولید کننده و توزیع کننده تا تجار و مصرف کننده های نهایی معتقدند قیمت فولاد در ماه می صعودی است. برخی معتقدند تا سه ماهه پایانی سال جاری وضعیت بازار فولاد امریکا همین است.

همچنین اغلب حاضرین در این نظرسنجی برآورد کردند تولید فولاد رشدی جزیی داشته باشد. پیش بینی ها برای جو بازار مواد اولیه نیز مثبت بود و فعالان بازار معتقدند فعلا بازار قراضه در توازن است. همچنین شاخص موجودی محصولات فولادی بازار امریکا نیز به پایین ترین سطح خود در سال جاری رسیده و نشان می دهد انتظار می رود موجودی بازار باز هم کاهش یابد که خبر از رونق تقاضا دارد.

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.