رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

مدیرعامل شرکت فولاد خراسان با حضور در شهرک صنعتی نیشابور از نزدیک با دست‌اندرکاران و مدیران شرکت فولاد تک فراور آسیا و شرکت آهک فولادیار نوین دیدار و گفت‌وگو کرد و در جریان کار آن‌ها قرار گرفت.


به گزارش معدن مدیا به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد خراسان، کسری غفوری پیش از ظهر امروز (سه‌شنبه 31 فروردین) با حضور در شهرک صنعتی عطار نیشابور، از نزدیک با دست‌اندرکاران و مدیران شرکت «فولاد تک فراور آسیا» دیدار و از اقدامات این شرکت در استحصال مواد مورد نیاز برای ساخت دیواره‌های بتنی بازدید کرد. این شرکت که با استفاده از سرباره‌های واحد ذوب فولاد خراسان، مواد افزودنی مورد نیاز برای دیواره‌های بتنی را استحصال می کند، قرار است دیوار بتونی مورد نیاز فولاد خراسان را برای محصور کردن سایت صنعتی، به طول بیش از 27 کیلومتر تامین کند.

مدیرعامل فولاد خراسان، همچنین با حضور در محل پروژه احداث کارخانه آهک (شرکت آهک فولادیار نوین) آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی این کارخانه را ارزیابی و برای تسریع در پیشبرد پروژه دستوراتی صادر کرد.

کارخانه آهک فولادیار نوین، که با سرمایه‌گذاری مجتمع فولاد خراسان در محل شهرک صنعتی عطار نیشابور در حال احداث است، قرار است علاوه بر تامین آهک مورد نیاز فولاد خراسان، نسبت به فروش این ماده اولیه به سایر شرکت‌ها هم اقدام کند.

آهک از مواد اولیه مورد نیاز در فرایند تولید فولاد خام است و سیاست فولاد خراسان بر این مبناست که در تامین نیاز خود به تجهیزات و نیز این گونه مواد اولیه، به منابع و شرکت‌های بومی اولویت داده شود.

گفتنی است مدیرعامل پیش از حضور در شهرک صنعتی عطار، صبح امروز با حضور در ساختمان شهید سلیمانی واقع در خیابان ولی عصر نیشابور، با همکاران معاونت بازاریابی فروش شرکت دیدار کرد و به ایشان خداقوت گفت.

وی خطاب به همکاران واحد فروش،ضمن قدردانی از کوشش‌های این معاونت، اظهار امیدواری کرد که روند بازاریابی، فروش، صادرات محصولات شرکت و نیز ارتقای رضایت مشتریان در سال 1400 بیش از پیش توسعه یابد.

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.